Penzion U Lípy - PENZION JIZERSKÉ HORY

Nahoru

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Vítejte v našem rodinném Penzionu „U Lípy" a odpočiňte si od všedních starostí v malebném prostředí Jizerských hor.
Východ i západ slunce jsou v Jizerských horách překrásné v každém ročním období.
Běžecké tratě Jizerské magistrály jsou pravidelně upravovány. K dispozici je téměř 200 km v oblíbeném terénu.
Lanová dráha vás vyveze k rozhledně na vrcholu Tanvaldského Špičáku v zimním i letním období.
V létě dominuje sportovnímu vyžití v Jizerkách jednoznačně cykloturistika a pěší horská turistika.

djMilí hosté, vítáme Vás v našem rodinném Penzionu „U Lípy“ v Josefově Dole v údolí Jizerských hor na konečné zastávce místní lokálky, která navazuje na vlakové spoje ze všech koutů naší vlasti. Penzion má celoroční provoz a vzhledem ke svému umístění je dobře dostupný v létě i v zimě.

Tel. +420 723 353 083

ubytovani@penzion-jizerky.cz

Get Adobe Flash player

Vítáme Vás v Penzionu "U Lípy" v Josefově Dole

penzion u lipy jizerske hory josefuv dul

Náš penzion Vám nabízí 30 pevných lůžek v šesti útulných pokojích bez příslušenství + 2 pokoje s příslušenstvím. Pokoje bez příslušenství se nacházejí v patře, kde rovněž naleznete 2 koupelny se sprchovým koutem, dvěma umyvadly a WC + 2 samostatná WC s umyvadlem.
Pokoje s příslušenstvím - každý s koupelnou se sprchou, WC a umyvadlem - jsou umístěny v přízemí, kde se rovněž nachází jídelna/společenská místnost s barem, 2 samostatná WC, dále lyžárna/kolárna, venku pak ohniště, krytá i otevřená letní terasa s občerstvením a parkoviště.

Wifi připojení k internetu a parkování jsou pro naše hosty zdarma.

Koupaliště Josefův Důl

V letním období jistě přijde vhod koupání v nedalekém přírodním koupalištiDěti si užijí zábavu na pískovišti a prolézačkách v areálu penzionu, zatímco rodiče si mohou posedět na terase a kochat se pohledem na protékající potok Jedlová. Večer si pak společně můžete opéct špekáčky na ohništi. 

Tanvaldský Špičák zimaV zimě si zalyžujete na nedalekém místním vleku Bukovka nebo ve vzdálenějším josefodolském lyžařském areálu Lucifer, který poskytuje veškeré zázemí, vybavení a služby hlavně pro rodiny s malými dětmi a nenáročné lyžaře. Zdatnější lyžaři, ale i rodiny s dětmi, si mohou zajet skibusem, vláčkem nebo vlastní dopravou do nedalekých Albrechtic do velkého lyžařského areálu Tanvaldský Špičák s několika vleky, sedačkovými lanovkami a kompletním zázemím pro rodiče i děti. 

Pro milovníky běžkařského sportu je pak na dosah obec Bedřichov, odkud je ideální nástup do běžeckých stop Jizerské magistrály.

To vše i nespočet dalších možných aktivit je pro Vás přichystáno, abyste si u nás během Vašeho pobytu aktivně či pasívně odpočinuli a nabrali nové síly do dalších všedních dní.

Přáli bychom si, aby se Vám u nás líbilo a abyste se k nám vždy rádi vraceli.